Vizyon/Misyon

MİSYONUMUZ

Erdal Etiket, benimsediği kalite politikası ile pekiştirdiği mükemmellik anlayışını tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek çalışanlarını geliştirmeyi amaçlayarak birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak benimsemiştir.

Yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan,

Çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla iş verimliliği ve iş sürekliliğini sağlayan politikayla üretim yapan,

Gelişime açık ve yeni pazarda gelişimle birlikte yenilikçi bakış açısını destekleyen projeleri ve ürün gamıyla günümüz şartlarına ayak uydurarak tüketicisinin ve üreticisinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren,

İnsan kaynağını dikkatle değerlendiren,

Katılımcı yönetim şeklini ve müşteri odaklı faaliyet gösterip müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı ve müşterilerin güvenini kazanmaya verdiği önemle hareket etmeyi benimsemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Serigrafi baskı sektöründe ana oyunculardan biri olmak ve bayrağı 3. nesile başarıyla aktarabilmek.
 

MESLEKİ SORUMLULUK

Daha iyi hizmet için kendimizi sürekli geliştirmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, hayatlarını kolaylaştırmak. Sorunlar karşısında hızlı ve kararlı çözümler üretmek.
 

SOSYAL SORUMLULUK

Gelecek nesilllere yaşanabilir bir çevre teslim etmek. Zararlı çevresel etkilerin azaltılması, kirliliğin önlenmesi ve sürekli iyileştirme için önlemler almak.