Dijital Baskı

Hem basıp hem de kesebilen makinelerimiz sayesinde değişik ebatlarda ve dijital baskı konusunda hızlı çözümler üretebilmekteyiz. Bünyemizde bulunan değişik ebatlardaki iç ve dış mekan son teknoloji makinelerle dijital baskı konusunda hizmet vermekteyiz. Değişik sektörlerin ihtiyacı olan kaliteli çözümler için hem basıp hem de kesebilen makinelerimiz sayesinde anında numune gösterebilme ve tirajlı işlerinizde hızlı çözümler üretebilmekte ve serigrafiye destek olabilmekteyiz.

Yenilenen baskı makinalarımız ve kesim işlemi makinalarımız ile araç giydirme, dijital vinil baskı, yer folyo baskı, mesh baskı ve dijital bas-kes gibi birçok ürünümüzün numune ve örneklerini fabrikamızda deneyim edebilirsiniz. Kaliteli ürün ve baskı ilkesiyle çıktığımız yolda Erdal Etiket olarak dijital baskıda ülkemizin lider konumuna kısa bir süre içerisinde ulaşarak, kalite standartlarını yükseltiyoruz.

AGFA JETİ TİTAN HS Digital Flat to Roll

  • İç ve dış mekan baskılarda dünya çapında 3 dalda ödül almış,
  • Serigrafiye en yakın kalitede baskı yapan,
  • Özel mürekkep ve UV ışıkla renkleri ürün üzerine sabitleyen ve güneş ışınlarına direncini arttıran,
  • Flat baskı 3x2 metre ebadına ve 5 cm kalınlığa kadar baskı yapan,
  • Rulo  baskı 3,20 cm genişliğinde sonsuz uzunlukta basabilen,
  • Saatte 160 m2 malzeme işleyen bir makine.

Kullanım Alanları:

Dijital fotoğraf baskıları, kompozit, pleksi, doğal taş, fotoblok, lenticuler, folyo, pcv, polikarbon, plastik, cam, metal, yüksek mikron alüminyum, karton, boyalı sac, cast folyo, cep telefonu kapakları üzeri baskı, CD üzeri baskılar, MDF üzeri, ahşap desen baskılar, kumaş, deri üzeri baskı, barak, roll-up, banner.

qwd