Haberler

13.03.2018Serigrafi

Tüm makale girdileri


Montaj

Erdal Etiket'in sunduğu baskı sonrası montaj hizmetiyle, hazır paketli, kalite kontrolü yapılmış ve müşteri kontrolüne ihtiyaç duyulmayacak ürünler teslim ederek,  yükünüzü azaltıyoruz.

Ulaşım

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda sık kullanılan trenlerin kaymaz kapı giydirmeleri, uzun ömürlü dış giydirmeleri, yolcu uyarı etiket ve levhaları Erdal Etiket'in son teknoloji baskı üretim sistemlerinden çıkmaktadır.

Dijital Baskı

Marketler, restoranlar, havaalanları gibi birçok yerde görmeye alışkın olduğumuz içecek dolaplarında bulunan tüm dış marka giydirmeleri Erdal Etiket'in profesyonel dijital baskı hizmetlerindendir.

Serigrafi

Erdal Etiket'in Serigrafi baskı hizmeti için oluşturmuş olduğu tam, yarı otomatik ve manuel serigrafi baskı makineleri 0.1. micron'dan 10 cm'e kadar her tür yüzeye baskı yapmayı mümkün kılıyor.

Lazer Markalama

Erdal Etiket, lazer markalama teknolojisini kullanarak logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi metal, plastik, folyo, pleksi, ahşap ve deri üzerine yüksek hızla istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalıyor. 

Endüstriyel Klima ve Araç

Serigrafi ve dijital baskı yöntemleriyle uyguladığımız leksan, pvc, folyo, sticker ve aluminyum etiketlerimiz soğuk hava zincirinde kullanılan endüstriyel klimaların ayrılmaz bir parçası.

Dünya Kadınlar Günü

Evde, işte, her yerde... Aynı ve ayrı tüm yanlarımızla eşit olduğumuz bir dünya dileğiyle...
Erdal Etiket ailesi olarak tüm kadınlarımızın "Dünya Kadınlar Günü"nü kutluyoruz.

Dijital Baskı

Küçük etiketlerden büyük boy branda ve afişlere, bina giydirmelerine kadar geniş yelpazede hizmet veren Erdal Etiketdijital baskı ölçü seçeneklerinide sizlere sunarak hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Yönlendirme Levhaları

Bu Cuma nereye gidiyorsunuz bilmiyoruz, ama göreceğiniz yönlendirme levhalarının birçoğu "Erdal Etiket"in imzasını taşıyor.

Plasto Döküm

Erdal Etiket bünyesinde hazırlanan, baskıyı uzun yıllar dış etkenlere karşı koruyan damla etiketlerimiz üretilirken %100 poliüretan kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.